Ognisko w Bonn – Parafia St. Michael, Rheinbacher Str. 10

Parafia
foto_kosciol-st-michael Spotkania odbywają się w wieży na 3 piętrze w trzeci lub czwarty piątek miesiąca po Mszy Św., która rozpoczyna się o godz. 18:30. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marek Ciesielski SChr. Świeckim opiekunem Ogniska jest Jerzy Kukuła (kontakt e-mail: nc-kukulaje@netcologne.de, tel. 0228 680534) Parafia St. Michael (PMK Bonn-Endenich) >>

 

Polska Misja Katolicka w Bonn i Wspólnota SYCHAR zapraszają na spotkania w salce parafialnej przy kościele St. Michael, Rheinbacher Str. 10, 53115 Bonn po Mszy św. o godzinie 18:30.

Aktualne terminy i tematyka spotkań:

MAŁŻEŃSTWA BIBLIJNE:

26.01.2018 (ostatni piątek miesiąca) – Trud rodzicielstwa / Izaak i Rebeka

23.02.2018 (ostatni piątek miesiąca) – Pożądanie / Jakub i Rachela

23.03.2018 (czwarty piątek miesiąca) – Chorobliwa chęć uwodzenia / Samson i Dalila

20.04 .2018 (trzeci piątek miesiąca) – Ciemna strona Miłości / Józef i żona Potifara

18.05. 2018 (trzeci piątek miesiąca) – Rehabilitacja Teściowej / Rut i Noemi

29.06.2018 (ostatni piątek miesiąca) – Dwoje w drodze / Tobiasz i Sara

W ramach Duszpasterstwa Rodzin w Bonn działa Wspólnota Małżeństw „SYCHAR”. Powstała ona jako dzieło sakramentalnych małżonków, którzy w różnych etapach ich małżeństwa chcą wytrwać w miłości, wierności i w zobowiązaniach wynikających z przysięgi małżeńskiej. Spotkania mają charakter profilktyczny jak i naprawczy. Mają za zadanie wzbogadzić człowieka o naukę Chrystusową, a przede wszystkim przybliżyć lub poznać zamysł Boga, dotyczącej świętości i nierozerwalności i jedności mężczyzny i kobiety, będących w sakramentalnym związku małżeńskim.
Zapraszamy na spotkania wszystkich tych, którzy pragną poznać wolę Bożą i poznać zamysł Boga wobec ich małżeńskiego powołania. Na spotknia zapraszamy narzeczonych, małżeństwa, w których panuje miłość, wiara, harmonia lub które przeżywają obecnie kryzys, a także osoby, które zostały opuszczone lub opuściły swojego wspołmałżonka.
Duszpasterzem wspólnoty jest, ks. Jan Urbanek SChr, a opiekunem świeckim ogniska jest Jerzy Kukuła (nc-kukulaje@netcologne.de- tel. 0228 680534).

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy